Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Koncert charytatywny 'Rhythm for Refugees' współorganizowany przez Stowarzyszenie już 15 grudnia w Klubie Alchemia

Koncert charytatywny 'Rhythm for Refugees' współorganizowany przez Stowarzyszenie już 15 grudnia w Klubie AlchemiaSerdecznie zapraszamy na koncert charytatywny współorganizowany przez nasze Stowarzyszenie, z którego wpływy zostan± przekazane na mieszkańców, którzy żyj± obecnie w obozie Moria (Grecja) w ciężkich do wyobrażenia warunkach, bez jakichkolwiek produktów pierwszej potrzeby jak np ciepłe ubrania, buty etc.

Doł±cz do nas w Klubie Alchemia, razem z 9 wykonawcami, którzy swoj± cudown± muzyk± umil± ten wieczór. Pieni±dze zebrane podczas koncertu zostan± przeznaczone na NGO, Projekt Nadziei, który swoj± bazę ma na Lesbos. Organizacja zajmuje się organizacj± najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodĽców i osób poszukuj±cych azylu, którzy żyj± w Morii.
W koncercie wezm± udział:Dominik Plebanek; Arc and Tech Arrows; BalkanArtz; Karol Ochodek; Czikawes; Vaasi Graa; Nasmeh with Wassim Ibrahim, Ola Zawłocka &Tomas Sanchez; Smingus; Sabir duo.

Bilety będzie można nabyć na miejscu. Koszt to 20zł.
Będ± także dostępne puszki na zbiórkę pieniędzy. Więc je¶li poczujecie tak± ochotę to będzie można także wesprzeć zbiórkę dowoln± sum±.

Wszyscy Ci, którzy z różnych powodów nie mog± być na koncercie, ale pomimo tego chcieliby wesprzeć nasz± inicjatywę, mog± wpłacić dowoln± sumę na konto Stowarzyszenia INTERKULTURALNI PL
45 1240 4650 1111 0010 4007 9430 z tytułem ''Rhythm for Refugees''

Zapraszamy!
Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleĽć w Polityce Cookies.