Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Żywa Biblioteka. Stop Dyskryminacji

Stowarzyszenie Europe4Youth zaprasza do odwiedzenia „Żywej Biblioteki” i przetestowania swoich poglądów na temat dyskryminacji i samych dyskryminowanych w naszym kraju. Do „wypożyczenia” będzie szeroki katalog osób zmagających się z problemem dyskryminacji: od osób niepełnosprawnych, po mniejszości seksualne, czy etniczne.

Każdy, kto przyjdzie na Rynek Główny w Krakowie 10 czerwca, Plac pod Pałacem Kultury w Warszawie 17 czerwca lub plac pod „Neptunem” w Gdańsku 24 czerwca w godzinach od 15.00 do 18.00 będzie mógł na pół godziny „wypożyczyć” dowolnie wybraną osobę z „katalogu”.

„Czytelników” biblioteki czekają drobne upominki oraz możliwość zapisania się w historii walki z dyskryminacją, jako że na zakończenie projektu zostanie wydana publikacja podsumowująca wyniki akcji. Ta dostępna będzie od września 2012 w wybranych bibliotekach miejskich i szkolnych w Krakowie, Warszawie i Gdańsku oraz w wersji PDF na stronie stowarzyszenia Europe4Youth.  

Więcej informacji i aktualności znajdą Państwo na stronie: https://sites.google.com/site/zywabibliotekaeurope4youth/
Projekt współfinansowany z programu Komisji Europejskiej „Młodzież w Działaniu” 


Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.